Digiturk Bornova

Digiturk, yerel uydu bağlantılarının aksine kendine ait uydu bağlantısı ve cihazıyla hizmet veren, bu alanda ülkemizin öncü kuruluşlarından biri olan son derece prestijli bir kurumdur. Milyonlarca abonesiyle Türkiye’nin en gelişmiş ve en büyük yayın sağlayıcısı olan Digiturk, özellikle gelişmiş teknik servis kapasitesiyle kullanıcılarının büyük beğenisini toplamaktadır. Buna örnek olarak Digiturk İzmir Bornova teknik servis şubelerini verebiliriz. İzmir Bornova’da yaşayan bir Digiturk kullanıcısı, Digiturk aboneliği ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunda Digiturk İzmir Bornova bayilerinden birine başvuru yapabilir.

İzmir Bornova’da oturan ve az önce sözünü ettiğimiz Digiturk hizmetini alan örnek kullanıcı, Digiturk aboneliğiyle ilgili bir sorun yaşadığında doğrudan Digiturk ana merkeziyle de iletişime geçebilir. Çoğu Digiturk kullanıcısı, bu gibi sorunlarda Digiturk müşteri hizmetlerini aramayı tercih eder.

Digiturk’ün son derece gelişmiş yardım ve teknik destek hattı, bu sürenin daha da azalmasını sağlayacaktır. İlgili Digiturk İzmir Bornova teknik servis elemanları, arıza kaydı oluşturulan kullanıcıyla iletişime geçecektir. Gerekli görülmesi durumunda teknik servis elemanlarının kullanıcıya fiziki desteği de sağlanabilir. Bu gibi durumlara, özellikle yayın ve sinyal sorunlarında ya da yazılım hatalarında rastlanmaktadır. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalan Digiturk kullanıcıları, işin içinden çıkamadıklarında doğal olarak Digiturk müşteri hizmetleri ile iletişim kurmaktadırlar.

Digiturk İzmir teknik servis şubelerinin yanı sıra İzmir’de çok sayıda Digiturk bayileri bulunmaktadır. İzmir Bornova’da ikamet edip Digiturk’e kayıt yaptırmak isteyenler, Digiturk İzmir Bornova bayisi olarak bizlerle irtibata geçerek üyeliklerini yaptırabilmektedirler.  Üstelik aynı günde Digiturk kurulum ayrıcalığı ile!

Digitürk Balıkesir Bayileri Digitürk Samsun Bayileri Digitürk Kayseri Bayileri Digitürk Manisa Bayileri Digitürk Hatay Bayileri Digitürk Kocaeli Bayileri Digitürk Mersin Bayileri Digitürk Şanlıurfa Bayileri Digitürk Gaziantep Bayileri Digitürk Konya Bayileri Digitürk Adana Bayileri Digitürk Diyarbakır Bayileri Digitürk Kahramanmaraş Bayileri Digitürk Van Bayileri Digitürk Aydın Bayileri