Digiturk ile Farkı Hissedin

Digiturk ile Farkı Hissedin

Her gün saatlerce izlediğimiz ve izlemekten de büyük zevk duyduğumuz televizyonlarımızı Digiturk kalitesi ile buluşturmak farkı hissetmemizi sağlayacaktır. Normal yayın, uydu yayını ya da diğer paket Tv kuruluşlarının yayınları ile kıyaslandığında Digiturk'ün hem yayın kalitesi, hem paket çeşitliliği hem de müşteri odaklı memnuniyet anlayışı ile televizyonunuza katacağı artıları saymak oldukça vakit alacaktır.

Digiturk ülkemizin paket Tv kuruluşları arasında öncü niteliğe sahip olan kuruluştur. Bu niteliğin gereğini her sene yeni paketler ve yeni teknolojiler ile yerine getiren Digiturk her yaştan her zevkten müşteriye hitap edebilmektedir. Diğer kuruluşların aksine sunduğu paketlerin sayısının fazlalığı ve kanalların kalitelerinin yüksekliği Digiturk'ün ne kadar saygın bir kuruluş olduğunun bir diğer göstergesidir. Günümüzde kullanılan ücretsiz karasal yayın her alanda yetersiz kalmaktadır. Havanın yağışlı ya da rüzgârlı olmasından tutun da uyduların hizmet kalitesine kadar birçok etmen karasal yayını doğrudan etkilemektedir. Bir diğer açıdan karasal yayın sunduğu sınırlı kanallar ile yetersiz kalmakta, her zevkten insana hitap edememektedir. Karasal yayının alternatifi olarak sunulan uydu yayınında da yine benzer sorunlar baş göstermekte ve yayınların kalitesi ve çeşitliliği bir yerden sonra sınırlandırılmaktadır.

Günümüz ticari dünyasının gereği olarak kaliteli her kanal kendi yayınını belirli bir ücret karşılığında paylaşmak istemektedir. Digiturk de dünya çapında kaliteli tüm kanalları en uygun fiyata evlerinize getirmekte, ülkemizde de başta Lig tv olmak üzere birçok kanal ile tüm ilgiyi üzerine çekmektedir. Ülkemiz futbol liginin tüm müsabakalarının tek yayıncısı olan Lig tv artık Digiturk play uygulaması ile mobil cihazlarından da rahatlıkla izlenebilmektedir. Bu hizmetlerin tamamını oldukça uygun fiyata sunan Digiturk üyelik konusunda da her sene yeni kampanyalar sunarak mevcut üyeleri ile sözleşme yenilemekte ve kendine yeni üyeler kazanmaktadır.