Film ve Dizi keyfi bir arada!

Digiturk Giriş + Film + Dizi Paketi ilk 3 ay ayda sadece 19,99TL Üstelik 12 ay boyunca HD hediye!

Kampanya Bilgileri

KURULUM:
12 ay taahhütlü Film ve Dizi paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum hediye, aktivasyon ücreti 20TL'dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR
Kampanya 12 ay taahhütle Giriş+Film+Dizi+HD Paketini kapsar. Giriş+Film+Dizi+HD paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL, kalan aylar aylık 57,99TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 03 Mart 2015’e kadar yeni üyelikte geçerlidir. Bu kampanya Turksat uydusunda sunulmamaktadır. 

SIKÇA SORULAN SORULAR
Kurulum için ücret ödeyecek miyim? - 
Bu hizmet için 12 ay Film ve Dizi Paket taahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti ödenmemektedir. Aktivasyon ise 20 TL’dir. 

Taahütüm bozulursa ne öderim? 
Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile; 
- almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli, 
- kalan ayların toplam bedeli 
seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.

Digitürk Balıkesir Bayileri Digitürk Samsun Bayileri Digitürk Kayseri Bayileri Digitürk Manisa Bayileri Digitürk Hatay Bayileri Digitürk Kocaeli Bayileri Digitürk Mersin Bayileri Digitürk Şanlıurfa Bayileri Digitürk Gaziantep Bayileri Digitürk Konya Bayileri Digitürk Adana Bayileri Digitürk Diyarbakır Bayileri Digitürk Kahramanmaraş Bayileri Digitürk Van Bayileri Digitürk Aydın Bayileri