Bu Kampanyadan Kesin Elektrik Alacaksınız!

Elektrik faturanız 120 TL’nin üzerindeyse Digiturk paketlerine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

DETAYLAR

Kampanya, 01.01.2016-31.03.2016 tarihleri arasında kampanya şartları dahilinde her 2 abonelik için seçilecek Digiturk paketine karşılık gelen 12 ay veya 24 ay taahhütle geçerlidir. Elektrik tedarik hizmetini IC İçtaş Elektrik Toptan Satış ve Ticaret A.Ş. (“ETİC”) sunmaktadır. EPDK’nın 18.03.2015 tarihli 29299 sayılı Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği'nin 20. maddesinde belirlenmiş koşulları sağlayan bir önceki veya mevcut takvim yılı içerisinde en az 3600kWh elektrik tüketimi gerçekleştirmiş tüketicilerin bu koşulları taşıdıklarının ETİC lehine onaylanması halinde bu kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında elektrik fatura tutarınıza göre belirlenmiş olan Digiturk paket indirimden faydalanabilirsiniz. Digiturk abonelerinin kampanya kapsamında hak kazandıkları Digiturk paket indirim tutarları Digiturk faturalarına yansıyacaktır. ETİC aboneliği başlangıç tarihinden itibaren senelik elektrik tüketim miktarı, seçilen paketteki tüketim miktarının alt limitine ulaşabilmelidir. Digiturk’te iç kurulum ve aktivasyon ücretsiz olup, dış kurulum hizmet bedeli 60 cm’lik çanak anten için 50 TL, 90 cm’lik çanak anten için 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca ETİC tarafından sunulan elektrik tedarik hizmeti karşılığında verilen Digiturk paket indirimleri GTB Abonelik Sözleşmeleri Yönetmeliğine uygun olarak ETİC tarafından faturalandırılacaktır, Digiturk tarafından sunulan diğer ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Uygulanacak elektrik enerjisi birim satış bedeli, indirim uygulanmayan elektrik fatura aralıkları için, taahhüt süresince sabit kalacak şekilde, ETİC aboneliğinin başladığı ay geçerli olan EPDK’nın yayımladığı güncel “Diğer Tüm Dağıtım Sistemi Kullanıcıları”nda yer alan tarife birim fiyatıdır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Digiturk Elektrik Kampanyası kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?
Evet, hem DIGITURK hem de ETİC üyeliği için ayrı ayrı taahhüt verilmesi gerekiyor. Taahhüt süreleri elektrik fatura aralığınız ve seçtiğiniz Digiturk paketlerine göre 12 ay ile 24 ay arasında değişmektedir.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?
Elektrik faturası aylık ortalama bedeli 120 TL ve üzerinde olan herkes kampanyamıza başvurabilir. Başvurunuz sonucunda Elektrik EPDK'nın güncel Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğin’e uygunluğu ETİC lehine onaylanmış Serbest Tüketiciler bu kampanyadan faydalanabilecektir. 

ETİC Elektrik ile Serbest Tüketici olursam elektrik arızalarından kim sorumlu olacak? 
ETİC Elektrik sadece elektrik tedarikçiniz olacak yani size sadece elektrik satışı gerçekleştirecek ve faturalayacaktır. Elektrik altyapınızın sorumluluğu EPDK tarafından mevcut dağıtım firmanıza verilmiştir ve değiştirilemez. Dolyasıyla elektrik altyapınızdaki bakım, arıza, sayaç okumalarınızdan mevcut dağıtım firmanız sorumlu olmaya devam edecektir. ETİC’den daha avantajlı elektrik alırken, elektrik altyapınızın kalitesinde kesinlikle bir değişiklik olmayacaktır. 

Elektrik faturamdaki birim elektrik fiyatında bir değişiklik olacak mı?

Hayır. Uygulanacak elektrik enerjisi birim satış bedeli, taahhüt süresince sabit kalacak şekilde, ETİC aboneliğinin başladığı ay geçerli olan EPDK’nın yayımladığı güncel “Diğer Tüm Dağıtım Sistemi Kullanıcıları”nda yer alan tarife birim fiyatıdır. 

Elektriğimi ETİC'den almak için benim yapmam gereken bir şey var mı?

Digiturk bayisinin sizi ziyareti sırasında gerekli evrakları sağlamanız ve imzalamanız yeterli olacak. Diğer tüm işlemleri Digiturk bayileri ETİC firması aracılığı ile tamamlayarak geçişinizi sorunsuz biçimde sağlayacaktır. 

Digiturk'üm ne zaman kurulacak?

Kampanyaya katılımınız onaylandıktan ve ETİC firması ile sözleşmenizi imzaladıktan sonra en kısa sürede Digiturk kurulumunuz gerçekleştirilecek ve elektrik faturanıza karşılık gelen Digiturk paket içeriğini ücretsiz izlemeye başlayacaksınız. Elektriğinizi ETİC firmasından almaya hak kazanmanız  en az 20 gün, ortalama 45 gün sürecektir. Eğer bu süre içerisinde elektriğinizi ETİC firmasından almaya hak kazanamazsanız Digiturk aboneliğinize farklı bir kampanya ile devam edebilirsiniz veya Digiturk bayisi tarafından Digiturk aboneliğiniz hiçbir ücret alınmadan sonlandırılır. 

Mevcut DIGITURK üyesiyim, elektrik kampanyasından faydalanabilir miyim?
Evet. Mevcut Digiturk paketinize ek olarak ücretsiz sahip olabileceğiniz Digiturk paketlerini öğrenmek veya faturanızdan düşecek indirim miktarı için Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 706 00 00) detaylı bilgi isteyiniz. 

İş yerindeki Elektrik Aboneliğim ile Evime Digiturk Paketi alabilir miyim?

Evet. İş yerinizdeki elektrik faturanız sizin isminize ise, evinizde de aynı isimde Digiturk aboneliği ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. 

Diğer DIGITURK paketlerinden de faydalanabiliyor muyum?

Evet, kampanya kapsamındaki Digiturk paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri'ni arayarak (0 212 706 00 00) üyeliğinize ekleyebilirsiniz. İşyeri kullanıcılarının paketlerine Lig TV ve Film/Dizi paketleri eklenemez. 

Elektrik Kampanyası kapsamında, faturalarımı nereye ödüyor olacağım?

Elektrik kampanyası kapsamında, hem DIGITURK hem de ETİC ile üyelik sözleşmesi imzalarsınız. Üyeliğiniz boyunca, tarafınıza her iki firmadan ayrı ayrı iki fatura gönderilecektir. ETİC Elektrik faturalarınızı PTT şubelerinden, Finansbank ve Yapı Kredi Şube, Online Bankacılık hesabınızdan,İnternet Bankacılığı  ve Kredi Kartı Otomatik Ödeme kanalları ile ÜCRETSİZ ödeyebilirsiniz. 

Elektrik borç sorgulaması nasıl yapılır? 

ETİC abonesi olduğunuzda borçlarınızı, ETİC müşteri hizmetleri 444 70 45 'i arayarak öğrenebilirsiniz 

Kampanya hakkında detaylı sorularım için nereden destek alabilirim?

DIGITURK müşteri hizmetlerini 0 212 706 00 00 arayabilirsiniz. Elektrik aboneliğiniz ile ilgili sorularınız için ETİC müşteri hizmetleri 444 70 45 'i arayabilirsiniz. 

DIGITURK kurulumu için bir bedel ödemem gerekiyor mu?
DIGITURK İç Kurulum ve aktivasyon bedeli ücretsizdir.DIGITURK kurulumunun yapıldığı binada ortak DIGITURK anten sisteminin olmaması halinde,  dış kurulum hizmet bedeli 60 cm’lik çanak anten için 50 TL, 90 cm’lik çanak anten için 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

Digitürk Balıkesir Bayileri Digitürk Samsun Bayileri Digitürk Kayseri Bayileri Digitürk Manisa Bayileri Digitürk Hatay Bayileri Digitürk Kocaeli Bayileri Digitürk Mersin Bayileri Digitürk Şanlıurfa Bayileri Digitürk Gaziantep Bayileri Digitürk Konya Bayileri Digitürk Adana Bayileri Digitürk Diyarbakır Bayileri Digitürk Kahramanmaraş Bayileri Digitürk Van Bayileri Digitürk Aydın Bayileri