Digitürk | Digitürk Paketleri | Digitürk Kampanyaları

Şampiyonluk Mücadelesi Digiturk’te

Şampiyonluk Mücadelesi Digiturk’te

Kampanya Detayları Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar ve Şampiyon Anadolu paketleri için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen LİG TV paketi 3 Ağustos 2016 tarihine kadar ayda 39,99 TL ol..

Digiturk %50 indirimli!

Digiturk %50 indirimli!

Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşlerine Digiturk %50 indirimli! Kampanya Bilgileri FİYATLAR Engelliler için kampanya kapsamında, Digiturk paketleri güncel liste fiyatları üzerinden %50 indirimlidir. Kamp..

Bu Kampanyadan Kesin Elektrik Alacaksınız!

Bu Kampanyadan Kesin Elektrik Alacaksınız!

Elektrik faturanız 120 TL’nin üzerindeyse Digiturk paketlerine ücretsiz sahip olabilirsiniz. DETAYLARKampanya, 01.01.2016-31.03.2016 tarihleri arasında kampanya şartları dahilinde her 2 abonelik için seçilecek Digiturk paketine karşılık gelen 12 a..

Digiturk keyfi ve Limitsiz İnternet!

Digiturk keyfi ve Limitsiz İnternet!

Digiturk internet kampanyası ile sınırsız internet paketinin avantajları saymakla bitmez! 24 ay kullanım sözüyle;• En sevdiğiniz ulusal kanallarla beraber DIGITURK’ e özel belgesel kanallarını HD kalitesi ile  5 kat daha net;  ..

Film ve Spor Paketi  birlikte %50 İndirimli

Film ve Spor Paketi birlikte %50 İndirimli

Birbirinden guzel yüzlerce film ve heyecan dolu maçlar 4 ay boyunca %50 indirimli! Kampanya Detayları UYDU ALICISIUydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altı..

Film ve Dizi keyfi bir arada!

Film ve Dizi keyfi bir arada!

Digiturk Giriş + Film + Dizi Paketi ilk 3 ay ayda sadece 19,99TL Üstelik 12 ay boyunca HD hediye! Kampanya Bilgileri KURULUM:12 ay taahhütlü Film ve Dizi paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum hediye, aktivasyon ücreti 20TL'dir. Eğer bi..

Doyasıya Film Keyfi Digiturk'te

Doyasıya Film Keyfi Digiturk'te

Film Paketi ilk 3 ay, ayda sadece 19,99 TL Üstelik 1 yıl boyunca HD keyfi hediye! Kampanya Bilgileri UYDU ALICISIUydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi al..

Dolu Dolu Spor, Extra Heyecanı!

Dolu Dolu Spor, Extra Heyecanı!

Futboldan basketbola tenisten motor sporlarına dolu dolu spor içeriği Spor Extra’da. Spor Extra ilk 3 ay 19,99 TL Kampanya Bilgileri DETAYLARBu hizmetten faydalanmak için 12 ay kullanım sözüyle Giriş paketi üzerine Spor Extra paket..

Ailenin Yıldızı Paketi

Ailenin Yıldızı Paketi

Giriş Paketi + 1 Keyif Paketi  ilk 5 ay, ayda sadece 16,99 TL! Üstelik 12 ay HD keyfi ücretsiz! Kampanya Bilgileri DIGITURK KURULUM Kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak a..

Film Keyfi ile Limitsiz İnternet ayda sadece 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla

Film Keyfi ile Limitsiz İnternet ayda sadece ..

Her ay 80’i yeni 800’e yakın film ve yüzlerce belgesel ile Digiturk keyfin HD, internetin limitsiz olsun..   Kampanya Bilgileri SIKÇA SORULAN SORULAR.Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?Evet, hem DIGITURK hem de TURKCELL SUPERONL..

Kıyasıya Mücadele Digiturk’te

Kıyasıya Mücadele Digiturk’te

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig TV paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu veya Anadolu Taraftar) için geçerlidir.  Kampanya Bilgileri Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi v..