Digitürk | Digitürk Paketleri | Digitürk Kampanyaları

Sahaların Yıldızları Ekranlarınızı Süsleyecek! Tüm Spor Kanalları

Sahaların Yıldızları Ekranlarınızı Süsleyecek..

Sporun Yıldızı Paketi  Kredi Kartına Özel Sizlerle!     Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı paketi için geçerlidir. Belirtilen toplam bedel tek çekim olarak veya World, Axess, Bonus, Car..

Sporun Yıldızı Tüm Spor Kanalları

Sporun Yıldızı Tüm Spor Kanalları

Sporun Yıldızları Kampanyası ilk 2 ay ayda 49 TL! Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı paketi için geçerlidir. Sporun Yıldızı paketi ilk 2 ay ayda 49 TL, kalan aylar ayda 99 TL olarak faturalanır. Sporun Yıldızı pake..

Ailenin Yıldızı Paketi :)

Ailenin Yıldızı Paketi :)

Bu Paket Ailenizdeki Herkesi Mutlu Edecek! İlk 3 ay indirimli. DIGITURK KURULUM Kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80lik-90lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksi..

Filmin Yıldızı

Filmin Yıldızı

Oscar lı Yıldızlar Filmin Yıldızı Kampanyası ile Evinizde! UYDU ALICISIUydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile d..

Yıldız Dolu

Yıldız Dolu

Digiturkte Ne Varsa Bu Paketle Evinizde! Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Yıldız Dolu paket için Eutelsat üyeliklerinde geçerlidir. Yıldız Dolu paket ilk 3 ay %50 indirimli, sonraki aylarda ayda 129 TLdir. Yıldız Dolu pa..

Dizi Paketi

Dizi Paketi

Ailenin Yıldızı Paketi ile Dizi Paketi ilk 3 ay %50 indirimli! UYDU ALICISIUydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı i..

Filmin Yıldızı  ile Limitsiz İnternet Kampanyası

Filmin Yıldızı ile Limitsiz İnternet Kampany..

Yüzlerce film ve Limitsiz İnternet avantajlı fiyatlar ile birarada Digiturk İnternet Kampanyası kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?Evet, hem DIGITURK hem de TURKCELL SUPERONLINE üyeliği için ayrı ayrı 24 ay üyelik taahhüdü verilmesi ger..

Digiturkle İnternetin Yıldızı Kampanyası

Digiturkle İnternetin Yıldızı Kampanyası

Üstelik 24 ay boyunca HD kalitesi ile süper hızlı modem, internet aktivasyonu ve Digiturk kurulumu dahil! Digiturk İnternet Kampanyası kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?Evet, hem DIGITURK hem de TURKCELL SUPERONLINE üyeliği için ayrı ayrı 24 ay ..

Ailenin Yıldızı ile Limitsiz İnternet Kampanyası

Ailenin Yıldızı ile Limitsiz İnternet Kampany..

Ailenin Yıldızı ile birbirinden renkli içerikler Limitsiz internet ile birarada Digiturk İnternet Kampanyası kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?Evet, hem DIGITURK hem de TURKCELL SUPERONLINE üyeliği için ayrı ayrı 24 ay üyelik taahhüdü..

Engelsiz Kampanya

Engelsiz Kampanya

Engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşlerine Digiturk %50 indirimli!